Sosyal Medya

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Sosyal Medya

Sosyal Medya

Markalar için sosyal medya günden güne giderek önemini arttıran bir kavram. Artık ihtiyaç değil tüm markalar için gereklilik haline gelmiştir. İnsanlar artık markalar ve ürünler hakkındaki yorumlarını, tavsiyelerini, şikayetlerini mecralar üzerinden dile getiriyor ve fikir alışverişinde bulunuyorlar.

Küçük, orta, büyük gibi bir ayrım olmaksızın tüm markaların sosyal medyayı kullanmaktaki amacı; hedef kitlesi ile birebir bir iletişim yaparak marka bilinirliğini arttırmak, tüketici davranışlarını incelemek, daha fazla kişiye dokunmak, ürün satışlarını dolaylı yoldan arttırmak, yapılan olumlu ve olumsuz yorumlara karşılık vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

PEKİ SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ ?

  • İçerik Üretimi ve Görsel Tasarım

Markanın doğru hedef kitleye, doğru kanaldan, doğru zamanda iletişim kurmasını sağlayan kreatif içerik üretimi, görsel tasarım ve sosyal medya yönetiminizi sağlayabiliriz.

  • Gerçek Türk Aktif Takipçiler

Markaların büyük bir hızla büyümesinde etkin rol oynayan bu hizmetimiz hedeflediğiniz kitleye büyük bir sıçrama ile ulaşmanıza imkan tanıyor verdiğimiz hizmetteki takipçiler beğeni,yorum ve hatta ürününüzü dahi alabilirler.

  • Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi; herhangi bir ürünün, projenin, kurum, şirket veya firmanın ayrıntılı olarak tanıtıldığı video içeriklerdir. Bir projeyi anlatmanın en etkili yolu kreatif içeriklere sahip bir tanıtım filmine sahip olmaktan geçiyor. Günümüzde internet kullanıcıların büyük bir çoğunluğunu video içerikler tüketiyor. Görsel öğrenmeyi işitsel öğrenmeyle pekiştiren tanıtım filmleri, basılı mecralardaki iletişim faaliyetlerinden açık ara önde bir etki yaratmaktadır.

  •  Neden Parantezsoft® ?

Parantezsoft® 12 yıllık RTB (Real Time Bidding) deneyimini sosyal medya reklam hesaplarınıza yansıtarak hedeflerinizi (KPI) etkin ve emin adımlarla yürümenizi sağlar.