Proje Geliştirme

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Proje Geliştirme

Proje Geliştirme

Proje Geliştirme Uzmanı Kimdir? Proje geliştirme uzmanı, kendisine atanan projenin belirlenmiş bütçe ve zaman çizelgesi dahilinde başarılı bir şekilde tamamlanmasından sorumludur.

Proje Geliştirme Uzmanının Görev Tanımı Neleri Kapsar?

Projelerin kurum hedefleri doğrultusunda ve belirlenmiş zaman içerisinde gerçekleşmesini sağlamak, Projeleri oluşturmak ve gerçekleştirmek için proje ihtiyaçlarını analiz etmek, Projeler için yenilikçi fikirler geliştirmek ve gerektiğinde iyileştirme veya düzenlemeler yapmak, Detaylı maliyet analizi yaparak proje bütçelerinin belirlenmesinde rol oynamak, Projelere atanan ilgili personellerden düzenli güncellemeler talep etmek, Projelerin zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanmasını engelleyecek olası sorunları tanımlamak, Proje risklerini en aza indirmek için risk yönetimi gerçekleştirmek, Proje planlarını hazırlayarak yönetimin onayına sunmak, Proje ilerleme durumu hakkında rutin olarak yönetimi bilgilendirmek, Trend tahminleri, rekabetçi analizler ve sektör hakkında araştırmalar yürütmek ve raporlamak, Projeye atanan ekibin performansını sürekli olarak takip etmek, Kendisine atanmış olan projelerin durumuyla ilgili görsel veya yazılı sunumlar oluşturmak, Hazırlanan sunumları denetçi, müşteri ve proje ekip üyelerine iletmek.