Mobil Uygulama

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Gelişen teknoloji ile küçüle, küçüle elimizde veya cebimizde taşınabilen hale gelen bu akıllı cihazlar kullandığımız mobil uygulamalar nedir ? Günümüzde neredeyse herkesin, yanından ayırmadığı akıllı cihazlar (akıllı telefon ve tablet) kodlanmış ve özel olarak tasarlanmış olan yazılımlara mobil uygulama denir.

Mobil uygulamalar sağladıkları hizmetin kalitesine göre ve uygulama kullanıcısının isteğine göre ücretli veya ücretsiz sunulabilirler. Mobil uygulamaları ücretsiz edindiğiniz zaman, istediğiniz şekilde hiçbir ücrete tabi olmadan indirebilir ve yine istediğiniz şekilde mobil cihazınızdan kaldırabilirsiniz. Bazı mobil uygulamalar ücretsiz indirdikten sonra içerisindeki bölümleri veya özellikleri kullanabilmeniz için ücret talep edebilir. ücretli mobil uygulamalarda ise durum biraz farklı; ücretli uygulamayı sanal mağazadan kredi kartı kullanarak satın aldıktan sonra istediğiniz kadar kullanabilirsiniz ancak uygulamayı mobil cihazınızdan sildikten sonra tekrar yüklemek için aynı ücreti tekrar ödemek zorundasınızdır.

Bir Mobil Uygulamaya Neden İhtiyacınız Var ?

Mobil cihazlar hayatımıza girdiği günden beri, uygulamalar her gün daha akıllı hale geliyor. ,Aynı zamanda kullanıcıların mobil cihazlarıyla geçirdikleri vakit de her geçen gün artmaya devam ediyor. Kullanıcıların mobil cihazlarda geçirdikleri vaktin önemli bir kısmını da mobil uygulamaları kullanarak geçiriyor. Yapılan araştırmalara göre kullanıcılar mobil cihazlarında geçirdikleri vaktin ortalama %70'ini mobil uygulamaları kullanmak için ayırıyor. Mobil uygulamaların web sitelerinden daha hızlı ve kolay kullanıma sahip olması kullanıcıları mobil uygulama kullanmayı cazip hale getiriyor.

Mobil uygulamalar kullanıcılara bu kadar yakınken bunun faydalarından yararlanmamak sizin için oldukça büyük bir kayıp olacaktır. Özellikle marka kimliği oluşturmak için bir mobil uygulamanızın var olması gerekir. Mobil uygulamanız ile hedef kitlenize daha kolay ulaşabilir aynı zamanda oluşturduğunuz etkinlik, kampanya, güncel içerikler ve indirimleri kullanıcılara daha hızlı ve kolay bir şekilde iletebilirsiniz. Tüm bu avantajların yanı sıra dijital pazarlama aracı olarak da sizlere büyük bir fırsat sunacaktır. Özellikle ürün ve hizmet satışı yapan e-ticaret siteleri için mobil aplikasyonlar potansiyel müşteriler ile arasındaki bağı kuvvetlendirecektir. Çünkü kullanıcılar, internet üzerinden yaptıkları alışverişlerin ortalama %80'ini mobil cihazları kullanarak gerçekleştiriyor.

Mobil uygulamaların kullanımı ve popülerliği her geçen gün artmaya devam ediyor. Web siteniz üzerinden kullanıcılara sunmuş olduğunuz hizmetlerin, mobil cihazlar için de mobil uygulamaları kullanarak, hedef kitlesi olan kullanıcılara ulaşılması gerekmektedir.