Kurumsal Web Sitesi

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web siteleri firmaların ve kişilerin internet üzerindeki itibarını belirler. Firmalar ve kişiler ürün ya da hizmetlerini tanıtmak için profesyonel bir ekibe sahip olan şirkete internet sitelerini yaptırmalıdır. Logo tasarımları firmalarını veya yaptıkları işi en iyi şekilde yansıtmalıdır. Kurumsal web siteleri sade anlaşılır olmalı, kullanıcıları yormamalıdır.

Anasayfanız sitenizin giriş kapısıdır. Çok karışık olmamalıdır. Firmanızı veya yaptığınız hizmeti kısaca anlatmalıdır. Kurumsal web sitesinin mutlaka kolay kullanılabilir yönetim paneli olması gerekir. Sizin, anında ve istediğiniz her yerden güncelleme yapabilmeniz gerekir.  Sayfa ekleme sınırlaması olmamalıdır. Geliştirilebilir altyapıya sahip olmalıdır.

Firmanın kurumsal kimliği, kurumsal renkleri, kurumsal yazı stili, kurumsal logosu, vizyonu, misyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hususunda son derece uyum içerisinde değenlendirilmeli ve kurumsal web sitesi tasarımı uygulanmalıdır.