AdWords Çalışması

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz AdWords Çalışması

AdWords Çalışması

Google AdWords, işletmenizin ürün veya hizmetlerini kullanıcılara daha kolay ulaşabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Ölçümlenebilme özelliği ve sadece aldığınız tıklama için ücret ödüyor olunması, bir çok firmanın neredeyse ilk reklam tercihlerinden olmasını sağlıyor.

Google AdWords reklamları; küçük, orta ve büyük ölçekli tüm işletmelere hizmet vermektedir. bu sisteme dahil olduğunuzda, hedef kitlenizin yapabileceği arama sorgulamalarını, sayfa ziyaretinde bulunabileceği web sitelerini, kategori ve konuları belirleyerek spesifik olarak hedefler ve reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz anahtar kelime kalıplarıyla Google search alanında reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Aynı zamanda Google ile anlaşmalı web sitelerinde reklamlarınızı görsel olarak göstebilir, hatta sayfa ziyaretinde bulunan kullanıcıları remarketing sayesinde, daha uygun maliyetlerle hedefleme yapabilirsiniz. Bu sizi bilen değil, sizi bilmeyen kullanıcıları da potansiyel müşteri portföyünüze eklemenizi sağlar.

Google Reklam Modelleri

  • Arama Ağı Reklamları
  • Görüntülü Reklamları
  • Video Reklamları
  • Uygulama Reklamları

olarak sıralanabilir. Google AdWords sistemine bu reklam modellerinden biri ile dahil olabilmek için öncelikli olarak işletmenizin rakip işletmelere göre, neden tercih edilmesini istediğinizin kararını vermeniz gerekir. Unutmayın ki, AdWords global olarak kullanılabilen bir sistemdir ve sizin tercih ettiğiniz gibi farklı işletmelerce tercih edilebilir.